Skrējiensoļojuma Rīga-Valmiera 2022 apstiprināto dalībnieku saraksts

Šeit redzams dalībnieku saraksts ar tiem dalībniekiem, kuri ir reģistrējušies un arī pārskaitījuši dalības maksu uz biedrības kontu. Katrs dalības maksas saņemšanas fakts tiek izskatīts manuāli.


Latvijas ultraskrējēji/ultrasoļotāji

Nr.p.k Vārds Uzvārds Komanda
1 Agnija Bērziņa
2 Agris Rusmanis
3 Aigars Bērziņš
4 Ainārs Bērziņš Livonia
5 Aivis Poikāns
6 Anatolijs Spižavka
7 Dace Kapture Daba mūs sauc!
8 Edgars Prulis-Munda
9 Erlens Grunckis
10 Gatis Grāvelis
11 Gita Muceniece Maratona klubs
12 Gunta Skuja
13 Gusts Fokerots Vientuļais Vilks
14 Ieva Zeltīte Laimaskoks
15 Ilmārs Bērziņš
16 Inga Brusova Kocēni
17 Iveta Adamsone SCOTT RUNNING LATVIA
18 Jānis Sukaruks brize.eu
19 Jānis Griķis SK Bulta
20 Jurģis Tumulkāns
21 Kārlis Birzleja
22 Klāvs Svilpe
23 Kristaps Priede
24 Kristiāns Krauklis KK running
25 Mārcis Grīnšteins
26 Marija Grušinska TUSA
27 Martins Vizums VGMA
28 Oto Laiva
29 Raitis Ķiršakmens Supervaroņi
30 Raitis Bērziņš
31 Reinis Ozoliņš Čiliņā pēc koliņas
32 Rihards Preimanis Tengu
33 Ritvars Poikāns
34 ROBERTS LĪCIS PRETSPĒKS
35 Sandis Pētersons
36 Sandis Vēzis
37 Sergejs Kižlo
38 Sigita Cimermane ApPasaule
39 Sigita Zvaigzne
40 Toms Komass FOLKMAŅI / JVK
41 Uģis Dātavs
42 Viesturs Lore En8
43 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene
44 Zane Kalēja

Dāsnais ziedotājs

Nr.p.k Vārds Uzvārds Komanda
1 Andis Pauliņš Tonus
2 Andrejs Baltkājis
3 Baiba Kurme
4 Dagnis Silgals
5 Didzis Brauns Sporta Punkts
6 Emīls Gailis Selonija
7 Gints Bērziņš RUN 4 FUN
8 Ilze Rosicka Tonus
9 Jānis Kolužs Daugavpils Runners
10 Jānis Danevičs Klibais Janka
11 Kristaps Caune Atbilde ir vīns!
12 Liene Zariņa
13 Māris Reiniks
14 Vita Devjatņikova

2014.-2021. gadu dalībnieki

Nr.p.k Vārds Uzvārds Komanda
1 Agris Dundurs Maratonaklubs
2 Aigars Ūdris B&B
3 Aivars Šķudītis
4 Aivars Bondars
5 Alvis Danovskis Supervaroņi
6 Ance Aumeistere
7 Ance Rusova Laimaskoks
8 Andris Putniņš
9 Anete Skrastiņa Laimaskoks
10 Anita Gavare Elkor
11 Armands Lunts
12 Armands Kūkajs
13 Arnis Mūrnieks
14 Artis Šauriņš Mežaparka Republika
15 Artūrs Krūmiņš Imantas Republika
16 Atis Bērziņš
17 Dace Skrastiņa Talsu pauguraines Zaķi
18 Daina Drozdova
19 Dainis Driņķis
20 Dainis Muško Kartavkalnu buki
21 Dmitrijs Ničipors #meandmymonkey
22 Edgars Bole LIDA
23 Einars Vilnis
24 Elīna Amatniece
25 Elvijs Menniks
26 Ervīns Lūsis Lūši
27 Evija Mirķe Laimaskoks
28 Ģirts Bisenieks
29 Gundega Liepiņa Laimaskoks
30 IEVA PAUĻUKA Laimaskoks
31 Ieva Grīniece
32 Ilva Sīpola
33 Ilva Kārkliņa
34 Imants Ločmelis Nūjo ar vēju
35 Inese Kalniņa Viegli un brīvi
36 Inese Lūse Laimaskoks
37 Jana Romanovska Zemgales Ziņas
38 Jānis Baumanis Laimaskoks
39 Jānis Mirķis Laimaskoks
40 Jānis Vērdiņš Pillar
41 Jānis Dūka purenn.com
42 Jurģis Īvāns Mārupe skrien
43 KALVIS SILGALS Surikati / Eveko poligrāfija
44 Klāvs Stankevics
45 Kristaps Bojans
46 Kristīne Troņenkova Jaunmārupe skrien!
47 Lauris Vidzis Laimaskoks
48 Māris Šteinerts
49 Mārtiņš Veseris Dredu Spēks
50 Mārtiņš Zile MOTORSVELK
51 Mārtiņš Sirmais MKBde G-3/7
52 Matīss Zilgalvis Supervaroņi
53 Miķelis Vietnieks VSK Noskrien
54 Olena Fomenko Maratonaklubs
55 Pēteris Cābulis VSK Noskrien
56 Raimonds Buraks
57 Reinis Jasliņš
58 Ritvars Kalniņš Skrienam kopā/Kronus
59 Samanta Petakova IG: samanta.runner
60 Sanda Putniņa RIGA TRAIL RUNNERS
61 Sergejs Kuzmins SK Magnen
62 Tīna Roze LAIMASKOKS
63 Uģis Zanders
64 Uldis Tučs
65 Valdis Miezītis
66 Valērijs Markovskis
67 Vivita Ruņģe Nūjo ar vēju

2014.-2021. gadu brīvprātīgie palīgi

Nr.p.k Vārds Uzvārds Komanda
1 Inta Zīriuse Noskrien Cēsis
2 Liene Vidze Laimaskoks
3 Mārcis Petzāle Noskrien Cēsis
4 Mārcis Kārkliņš Grāmatvedis
5 Romans Šroms Evija Reine fanboy / ig: romeo_run
6 ZANE PAULA Legs Miserables

1989.-1993. gadu vēsturiskie dalībnieki

Nr.p.k Vārds Uzvārds Komanda
1 Viktors Suborins Maratona klubs

Ārzemnieki

Nr.p.k Vārds Uzvārds Komanda
1 Arūnas Dubinskas
2 Viktoriia Nikolaienko-Bryantseva Salomon Running Club Ukraine