Skrējiensoļojuma Rīga-Valmiera 2021 apstiprināto dalībnieku saraksts

Šeit redzams dalībnieku saraksts ar tiem dalībniekiem, kuri ir reģistrējušies un arī pārskaitījuši dalības maksu uz biedrības kontu. Katrs dalības maksas saņemšanas fakts tiek izskatīts manuāli.


Latvijas ultraskrējēji/ultrasoļotāji

Nr.p.k Vārds Uzvārds Komanda
1 Agris Samcovs Musliks
2 Agris Lietaunieks-Arzovs Ceļa Pieraksti
3 Aiga Tora
4 Aigars Bogdanovs
5 Aija Kandele
6 Alvis Reinbergs SK Bulta
7 anastasija rjabuha
8 Ance Rusova Ugunskoks
9 Andis Jaunķierpis Maratona klubs
10 ANDRIEVS JAKOVELS Ugunskoks
11 Andris Putniņš
12 Anete Aumeistere
13 Anita Gavare Maratona klubs
14 Anna Barone-Liepiņa
15 Armands Ločmelis
16 Arnis Kārkliņš
17 Artis Šauriņš Mežparka Republika
18 Artūrs Krūmiņš Empty
19 Artūrs Žeibe Run For Fun
20 Atis Kļavis Jaunmārupe skrien!
21 Atis Vanags
22 Dainis Muško Kartavkalnu buki
23 Dana Mačtama matisons runner's club
24 Dzintars Rendenieks #plus100nieks
25 Edgars Bole LIDA
26 Edvīns Jaudzems
27 Einars Vilnis Noskrien Cēsis
28 Elvijs Menniks
29 Elvijs Kukša Liepāja - Valka, 2021
30 Ērika Urtāne Es un Ērika
31 Ervīns Lūsis Lūši
32 Gatis Pūcītis
33 Ieva Zeltīte Ugunskoks
34 Igors Jegorovs
35 Ilze Maderniece
36 Ivita Arāja-Čistova
37 Jānis Birģelis
38 Janis Andersons Ultrabārda76
39 Jānis Rozītis
40 Jānis Stahovskis Taho Vidzeme / Krutais sievastēvs
41 Jānis Marčinkus Rigas satiksme
42 Jurģis Īvāns Mārupe skrien
43 Juris Redisons
44 Kaspars Krēvics Drusti
45 Kristaps Bojans
46 Kristīne Grausa
47 Māris Šteinerts Barons Ultras
48 Mārtiņš Zīle motorsvelk
49 Mārtiņš Birums STK/VSK "Burkānciem&co"
50 Martins Auzins 4H PASTAIGA
51 Matīss Zilgalvis
52 Miķelis Vietnieks Noskrien Cēsis
53 Nelda Neilande
54 Oskars Fridmanis
55 Raimonds Breža SK SPĒKS
56 Reinis Jasliņš Jaunmārupe skrien
57 Reinis Irmejs
58 Samanta Petakova IG: Samanta.runner
59 Sanda Putniņa
60 Sanita Roze
61 Toms Komass Supervaroņi
62 ULDIS RUSKA
63 Uldis Šulcs
64 Vladislavs Aļehnovičs KROKUS

Dāsnais ziedotājs

Nr.p.k Vārds Uzvārds Komanda
1 Didzis Brauns
2 Guntars Logins AlphaPartners.lv
3 Ilze Rosicka Angico
4 Jana Romanovska Zemgales Ziņas
5 Jānis Incenbergs SkatsNo
6 Kaspars Vingris Virsotne/Marmot
7 Rihards Preimanis
8 Santa Žukovska Supervaroņi
9 Vita Devjatnikova

2014.-2020. gadu dalībnieki

Nr.p.k Vārds Uzvārds Komanda
1 Aigars Ūdris B&B
2 Aija Linē
3 Ainārs Kumpiņš Trailman
4 Aivars Bondars
5 Aivars Šķudītis
6 Alise Stavro
7 Ance Aumeistere Ugunskoks
8 Andis Geste VSK Noskrien
9 Anete Skrastiņa Ugunskoks
10 Armands Lunts
11 Artūrs Ketlers SK Dzērvene
12 Atis Bērziņš
13 Dace Skrastiņa Talsu pauguraines zaķi
14 Dace Hartmane Talsu pauguraines zaķi
15 DACE MITA Ugunskoks
16 Daina Drozdova
17 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve
18 Dmitrijs Ničipors RIEKSTI/ISOSTAR
19 Dzintars Petrovs MARATONA KLUBS
20 Elmārs Olšteins
21 Elviss Cers
22 Eric Racher
23 Evija Mirķe Ugunskoks
24 Gints Ošiņš SK Kenijas brieži
25 Ģirts Bisenieks Ugunskoks
26 Gundega Liepiņa Ugunskoks
27 Guntis Peļņa
28 Gusts Fokerots Vientuļais Vilks
29 Ieva Pauļuka Ugunskoks
30 Ieva Upmace-Grīviņa Surikati
31 IEVA LAPKOVSKA Ugunskoks
32 Ilze Pavāre Ugunskoks
33 Inese Kalniņa Ugunskoks
34 Ivars Brauns Ugunskoks
35 Ivars Noviks
36 Jānis Balevičs
37 Jānis Mirķis Ugunskoks
38 JĀNIS BAUMANIS Ugunskoks
39 Jānis Dūka purenn.lv
40 Janis Kopmanis LSC
41 Jānis Danevičs Klibais Janka
42 Jānis Kalniņš VSK Noskrien
43 Jurģis Urtāns Es un Ērika
44 Justine Vernera VSK Divplākšņi
45 KALVIS SILGALS Surikati / Eveko poligarfija
46 Kaspars Pētersons NBS/Kocēnu novads
47 Klāvs Stankevics
48 Konstantīns Biktimirovs Supervaroņi
49 Kristaps Caune Atbilde ir vīns!
50 Kristaps Čehovičs Lukstiņi
51 Kristīne Troņenkova Jaunmārupe skrien!
52 Kristīne Kuka
53 Kristīne Ketlere SK Dzērvene
54 Lauris Vidzis Ugunskoks
55 Liāna Aldiņa Team Buldozers/Vaidava
56 LIENE VIDZE Ugunskoks
57 Ligita Leitlande
58 Magnus Zalsters Pilgrim
59 Mārcis Kārkliņš Grāmatvedis/Vaidava
60 Mārtiņš Sirmais MKBde (Gi Gi and Oscar Lima team)
61 Mārtiņš Vilemsons VSK Noskrien Seniori
62 Mārtiņš Veseris Dredu Spēks
63 Mihails Golubevs SK Tērauds
64 Oļegs Gurejevs Ilmājas Kojoti
65 Olena Fomenko Maratonaclubs
66 Pēteris Cābulis VSK Noskrien
67 Pēteris Lūsis Ugunskoks
68 Raimonds Buraks
69 Raivis Marčenkovs
70 Ritvars Kalniņš Skrienam kopā
71 Sergejs Kuzmins SK Magnen
72 Tīna Roze Ugunskoks
73 Uģis Zanders
74 Uldis Tučs Ārprāc ar mani
75 Valdis Ņilovs Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/Ogres SC
76 Vitālijs Jakovļevs www.endo.lv
77 Vivita Ruņģe

2014.-2020. gadu brīvprātīgie palīgi

Nr.p.k Vārds Uzvārds Komanda
1 Agris Dundurs Maratonaklubs
2 Artis Zariņš OTRĀ ELPA
3 Edgars Porciks VSK Noskrien
4 Gunta Neija Pēdējās vietas pavēlnieki
5 Ieva Šakena
6 Inta Zīriuse Noskrien Cēsis
7 Jurģis Vidzis Ugunskoks
8 Mārcis Petzāle Noskrien Cēsis
9 Mārtiņš Freibergs Latvia TrailRace/Scott Running Latvia
10 Romans Šroms VSK Noskrien / ig: romeo_run
11 Santa Birģele Selga
12 Zane Dziļuma Legs Miserables
13 Zane Karpenko VSK Noskrien

1989.-1993. gadu vēsturiskie dalībnieki

Nr.p.k Vārds Uzvārds Komanda
1 Viktors Suborins LSC

Ārzemnieki

Nr.p.k Vārds Uzvārds Komanda
1 Oleksandr Skrypnik
2 Vaiva Novogreckaite Origami runners